Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egyik ismerősömet elütötte a...

Egyik ismerősömet elütötte a vonat, és igy a fél szemét elvesztette! így vezethet-e kocsit?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megkapja az orvosi alkalmasságit, akkor igen.
2016. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom az ismerősödet, de meg fogja kapni az alkalmasságit, ha nincs más baja.
2016. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a térlátással mi lesz, ha előzni kell stb ?
2016. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szemmel is elfogadható térlátást tud produkálni az agy szokványos környezetben, egyszerűen azért, mert már megtanulta a különféle objektumok méretét.
2016. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de max B-re, hivatásos, teherautó már nem. Ha a háziorvosa olyan és megadja (egyéb tortúra nélkül) akkor igen hamar megkapja az alkalmasságit, annyi hogy két visszapillantó kell az autójára. Vannak nagyon szőrszálhasogatóak amúgy vagy ha nincs vele jóba akkor szigorított alkalmasságira küldi majd...

Nekem csak azért nem akarta megadni mert cylinderes a szemem és hűű -2,5 és -3-as a szemem, mintha az annnyira rossz lenne(és nő vagyok, ez jobban zavarta szerintem), átmentem más háziorvoshoz és ő simán megadta, mert ez nem jelent gondot. Szóval vannak genyók.

2016. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!