Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan lehet megállapítani,...

Hogyan lehet megállapítani, hogy mennyire véd egy napszemüveg az UV sugárzás ellen?

Figyelt kérdés
Vannak azok az 500 Ft-os napszemüvegek, amikről nem hiszem el, hogy komolyan védene. Viszont a 15-60 ezer forintosokról meg azt gondolom, hogy csak a márkájuk miatt kerül annyiba. Nem tudom, van-e valamilyen teszt, amit el lehet végezni, hogy melyik mennyire védi a szemet.
2010. ápr. 20. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én vettem 400ért egyet a mult héten,mert nagyon megtetszett.az első utam az optikába vezetett-megvizsgáltattam és nem hittem a fülemnek.azt mondta a nő.hogy teljesen jó!
2010. ápr. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes! :) És egyben jó hír nekem. De miért árulják olyan drágán akkor? És mi alapján nézik, hogy jó-e? hogy állapítják meg?
2010. ápr. 23. 13:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Végülis ez továbbra is kérdés maradt számomra... azért köszönöm szépen az infót!
2010. ápr. 23. 13:06
 4/5 anonim válasza:

jó későn írok >.< de hátha másnak hasznos lehet az info

ugyanúgy,mint ruhákban vannak márkás darabok ugyanúgy napszemüvegben is

egyébként van egy ilyen gépük, ami ezt meg tudja vizsgálni olyan mint egy régi típusú számitogép

2011. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. máj. 25. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!