Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! Ez normális?

Kontaktlencsések! Ez normális?

Figyelt kérdés
Ez volt az első napom. Próbalencsével. Max. 4 órát viseltem. A jobb szememben semmit se éreztem, teljesen jó volt. A bal viszont kicsit szúrt és kellemetlen volt. Itthon újra kivettem és beraktam, ezután a bal is tökéletes volt. Viszont most, miután már pár órája kiszedtem, a bal szemem újra szúr. A szemhéjam alatt, olyan, mintha lenne ott pl egy szempilla. Főleg pislogásnál érzem, és mikor becsukom. A jobbnak viszont semmi baja...és kicsit beparáztam a bal miatt. Ugye mással is volt ilyen első nap, és holnapra elmúlik??? Mi lehet az oka?

2016. aug. 27. 01:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem használok kontaktlencsét, nem tudom hogy ez normális-e, de szerintem nem. Hogyha nem múlik el, vagy netán jobban szúr akkor menj el orvoshoz.
2016. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, nem csak első nap, máskor is lehet. Lehet hogy van valami a szemedben, lehet hogy megsértetted a körmöddel, vagy akármi, simán csak irritálta a lencse mert nincs hozzászokva... de elmúlik holnapra.
2016. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főként utolsónak, megnyugtattál kicsit. ;)
2016. aug. 27. 01:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha többször is fent áll akkor orvos. Az is lehet, hogy egy pici porszem ment alá és ez irritálja. Amikor berakod mindig moss kezed és törlőkendővel töröld meg ne törölkőzővel mert törlőzőről is rámehetnek darabok ami a kontaktlencsére rámegy.
2016. aug. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve vegyél szemcseppet amiből mindig csöppents egy kicsit bele a kontaktlencsébe mikor belerakod a szemedbe. Ettől kényelmesebben is fogod érezni.
2016. aug. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2016. aug. 27. 01:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nap, egész nap szúrt és még ki is esett a bal szememből annyira nem volt okés valami vele, másnap már semmi nem volt. Fáradtabb vagy szárazabb volt nekem a szemem akkor. :D
2016. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!