Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vajon megcsal a kontaktlencse...

Vajon megcsal a kontaktlencse hasznalatat betanito novel a parom? Kontaktlencsesek valasza erdekelne.

Figyelt kérdés

Nem csalt meg a parom sot nincs is ,de sokan olvassak ezt a kategoriat igy ide irnam:D

Mar evek ota kontaktlencsezek de ma megis elkovettem a legbanalisabb es idegesitobb hibat . Lehet,hogy forditva vettem ki a bal es jobb lencset azaz a lehet a rossz oldali taroloba tettem be igy felcserelve oket . Ezzel annyi a baj,hogy mas mas a dioptria ,nem feltuno de nem lenne jo felcserelve . Szerintetek,hogy tudom 100%osan kideriteni ?:) Koszonom a normalis valaszokat :D



2016. aug. 19. 00:16
 1/10 anonim válasza:
100%
Hahahaha, ezen egy jót nevettem. :DD Talán úgy tudnád megállapítani, hogy kipróbálod mindkettőt mindkét szemedben és úgy észreveszed, hogy melyikkel látsz jobban. Ha nagy a különbség a kettő között, akkor azonnal megállapíthatod, hogy melyik melyik. :D
2016. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre en is gondoltam,de igy este nem lattam kulonbseget a homalyban :D bar csak negyed dioptria a kulombseg azthiszem ,de hatha bejon tenyleg ,reggel ujra probalom :) ment a zold
2016. aug. 19. 00:21
 3/10 anonim válasza:
100%

Zseniális tetted fel a kérdést, nagyon tetszik! :D :D


Reggel mindkettőt cserélgesd és nézd meg, hogy melyikkel látsz jobban.

2016. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Oda ne szaladjak. -.-
2016. aug. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolso : Nem kell szaladni,anelkul is lehet tanacsot adni :)
2016. aug. 19. 01:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te nem újságíró vagy véletlenül?

Mert ugye újságírási alapszabály, hogy ha a cikk elejét el tudod olvastatni az emberrel, akkor már végig fogja olvasni az egészet akkor is, ha nem érdekli.

Én is végigolvastam. Leülök, egyes :-D

2016. aug. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os , nem nem vagyok az ,de koszonom a bokot :D viszont sajnalom az eletedbol elvett kb. 2 percet olvasassal es kommentel egyutt 😁
2016. aug. 19. 07:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsal.
2016. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 8. :D akkor jo ,mert ez azt jelenti ,hogy van parom :D
2016. aug. 19. 22:35
 10/10 anonim ***** válasza:

A kontaktlencsék szélére a gyártó cég jelzést szokott rakni. Van, hogy csak a behelyezés elősegítésére, nehogy fordítva helyezd be, (123) de van, hogy kódszám is van rajta, amivel pontosabban be lehet azonosítani a lencsét. Figyeld meg a lencsét berakás előtt, fény felé fordítva próbáld elolvasni a rajta lévő számot, vagy jelzést. Ha a dioptria miatt eltérő a jelzés, akkor mázlid van, csak meg kell jegyezned, hogy melyik jelzés melyik szemedhez való.

A párod tutira megcsal. Annyira, hogy nincs is.:)

2018. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!