Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen éjjel nappal hordható...

Milyen éjjel nappal hordható kontaktlencsék vannak? (Biofinity-t használok jelenleg. Ezen kívül? )

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 10 éve használok a Pure Vision kontaktlencsét.

Ezt:

[link]

Nagyon szeretem, éjjel-nappal bent van, csak akkor veszem ki, amikor havonta egyszer cserélem.

2016. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"Hordási idő: 2 heti / havi" ezt írja erre amit linkeltél. Mi az,hogy 2 heti/havi? nem látok erről a 2 hétről semmi megjegyzést..
2016. aug. 28. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Biofinity nem hordható éjjel-nappal, sőt igazság szerint egyik se
2016. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De a Biofinity éjjel nappal is hordható.

"Gyártó: Coopervision

Modell: Biofinity (6) - Havi


Tulajdonságok:

•Kiszerelés: 2 x 3 db - Csomagban kedvezőbb ár!

•Napi korlátlan ideig viselhető, szilikon-hidrogél alapanyagú havi kontaktlencse

•Magas oxigén-áteresztő képességének, speciális alapanyagának és tulajdonságainak köszönhetően (maximum 30 napig) éjjel-nappal is viselhető!

•Egyesíti mindazon tulajdonságokat, amelyek egy kontaktlencse magas minőségét meghatározzák: magas értékű oxigén-áteresztés, magas víztartalom, felületkezelő anyagoktól mentesség

•A hidrofil és szilikon komponensek természetes nedvesítést eredményeznek

•Nappali, havi viselésű kontaktlencse, de folyamatosan is hordhatod 1-2 hétig, vagy maximum 30 napig "

2016. aug. 28. 21:09
 5/7 A kérdező kommentje:
2016. aug. 28. 21:12
 6/7 anonim válasza:

Én AIR OPTIX Night & Day Aqua lencsét használok és nagyon szeretem. 1 hónapig bent van állandóan, majd 1-2 napot pihentetem a szemem.

Az oxigénáteresztő képessége nagyon jó. Végig kényelmes, reggelente szoktam picit száraznak érezni, máskor észre se venni a viselését.

Olyan ~12 ezer ft / 6 db, de kapni 3 db-os kiszerelést is.


[link]

2016. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem tudom, lehet h. elcsesztem a linkelést, de amit én hordok az 1 hónapos.

2016. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!