Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 100%os lézeres látásjavítás....

Niceszisz kérdése:

100%os lézeres látásjavítás. Igaz, hogyha nem sikerül, megvakulhatsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan tapasztalatokra vagyok kíváncsi, aki már átesett ilyen eljáráson. Hol csináltattad, mennyiért? Igaz az a rémhír, hogy állítólag aláíratnak veled egy papírt, amibe leírják, hogy saját felelősségre stb... legroszabb esetben megvakulhatsz , ha nem sikerül? Amnnyiben komplikációmentesen zajlik a műtét, tényleg maximális látásjavítást ígér, vagy csak javít valamennyit? Nekem -2es mindakét szemem. Ajánlatos megcsináltatni? Vagy leginkább azok szoktak ilyenbe belevágni, akiknek nagyon nagyon rossz látása van?KÖSZÖNÖM

2016. szept. 13. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értesültem olyanról hogy meg is vakulhattam volna a lézeres látásjavítástól. Jobban látok mint azelőtt a lehető legjobb szemüveggel, vagyis tökéletes élességgel. A Bp-i Optikmed volt a klinika. 200 000 Ft volt a két szem kezelése és nem hogy saját felelősségre történő kockázatot nem írattak alá, hanem még garanciát is adtak a munkájukra. A műtét után a szemcseppeket előírás szerint alkalmazni kell ha jól emlékszem egy évig. Valamint (ha jól emlékszem) egy évig az UV fénytől is védeni kellett még télen is. Akkor vállalják (és saját érdekedben ne is mondj hamis tényeket a vizsgálaton), ha több évig semmit sem változott a szemed látásélessége. Tehát ha mondjuk 5-6 év óta mínusz 2-es.
2016. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-2-es szemet két hónap alatt ki tudsz javítani műtét nélkül:


https://www.youtube.com/watch?v=U2DouPAeFr0

2016. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz! És azt is hallpttam,hogy több év múlva visszaromlik a hegesedés miatt!
2016. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem hiszek a szemtornákban....ismerősöm próbálta, neki nem jött össze.
2016. szept. 14. 08:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Talintulli

fejezd már be, nem lehet ezzel dioptriákat javítani egy megnyúlt szemgolyón, sőt felet se.

2016. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden műtétnek van kockázata. Sőt, minden orvosi bevatkozásnak. Egy injekciótól meg lehet halni, ha olyan súlyos és kezelhetetlen allergiás reakciót vált ki, vagy nem tökéletes a sterilitás és pechedre valami rendkívül izmos kórokozót fecskendeznek beléd.

A lézeres dioptriajavításnál a szaruhártyán dolgoznak. Ha ott fertőzés alakul ki, igen, meg lehet vakulni. Nem szokott ilyen történni, de nem lehetetlen a legjobb műtéti technika mellett sem. Pont ettől kockázat a kockázat.

2016. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először csak az egyiken csináltasd, aztán, ha sikerül, akkor a másikon is.
2016. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!