Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettege vajon hiv pozitiv...

Rettege vajon hiv pozitiv lettem vahy más? Két hónapja történt, aktus. Utana begyulladt szemerem ajak es gombasodas. Aztan forok fajas ket honap utan, ami enyhe de mulni nem akart, mosz szaj, nyelv gomba, gyulladas 2 hete, valamint

Figyelt kérdés
Huvelygyulladas,ket ejszaka izzadtam,belsoremegesem volt,rossz kozerzet,hanyinger,fejfajas,..tesztrol meg nincs hir,de nagyon felek,mert a feherversejtem is70. Halalfelelmem van
2015. nov. 5. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a gombásodás miatt lett hüvelygyulladásod, azt kellene kikezelni, nemcsak helyileg, hanem belsőleg is gombaölő tablettával. Belső remegés, izzadás lehet a pánik miatt is, hogy bekpzelsz súlyos betegséget.
2015. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!