Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A párom enyhe epilepsziás és...

A párom enyhe epilepsziás és migrénes beteg. Pár éve cigizett de leszokott. Egy db-ig tartotta magát utána mindig a melo helyén egy haverjával elszívott pár szálakat. Rákérdeztem mért? Engem okolt vagy más kifogásal jött.

Figyelt kérdés
Rohadtul féltem őt. És rohadtul fáj is. Mert ha padlon volt mindig mellette voltam. Láttam ah leipül a betegsége vélett. És csak ennyit kértem h ne cigizen. Micsináljak?
2014. ápr. 7. 09:13
 1/1 x) ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez az ő döntése. Gondolom te nem dohányzol, így nem igazán tudod megérteni amit ő érez. Ha felbosszantják az embert, vagy ideges, nagyon jól tud esni egy-két szál. Aki szívni akarja, az szívni is fogja, ez ellen nem tudsz mit tenni. Ha eddig nem tudtál rá hatni, akkor valószínűleg ezután sem fogsz sajnos.
2014. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!