Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges vagyok, ha elmegyek...

Szemüveges vagyok, ha elmegyek beméretni a szemem újra és ideadják a papírt h romlott ill. javult, akkor rendelhetek neten kontaktlencsét, vagy érdemesebb először optikában megvenni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne.

Te hol néztél kontaktlencsét??

2010. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, próbalencsét kapsz, betanítanak és egy hónap múlva ellenőrzik a szemed újra...ráadásul kontaktlencsében más dioptriát kapsz, mint szemüvegben
2010. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenfélekép szólj a dokinak hogy kontaklencsét szeretnél majd, mert más a vizsgálat.
2010. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösziii a válaszokat, hasznos volt. =)
2010. ápr. 25. 07:06
 5/7 anonim ***** válasza:

A szemüveghez más dioptria kell mint kontaktlencséhez, ráadásul meg is kell tanulnod betenni és kivenni, nem olyan egyszerű mint amilyennek tűnik. Én 2 órát töltöttem az optikusnál mert addig tartott betenni, kivenni a lencsét.


Ezen kívül lehet hogy allergiás vagy anyagokra, mint ahogy én sem hordhatok bizonyos lencséket mert szúr meg minden bajom van tőle.

Szóval optikában mondd meg hogy lencsét szeretnél és akkor majd úgy nézik, meg próbalencsét ingyen is megkapod a jobb helyeken. Pl én kaptam egy havi lencsét ingyen.


Folyadékot viszont ne hagyd hogy rádsózzanak valami sokezres izét, helyette menj el a Rossmannba és ott találsz 700 ft-ért is.

Első adag lencsét hagy rendeljék meg ott neked, ha úgy ingyenes a vizsgálat akkor megéri. A következőt majd netről rendelheted már ha úgy akarod.

2010. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
óó de aranyos vagy.köszönöm =)
2010. ápr. 26. 18:40
 7/7 A kérdező kommentje:

Már énis lencsézem. =)

köszi a válaszokat még1x. :)

2010. ápr. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!