Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miután megkaptam a kontaktlenc...

Miután megkaptam a kontaktlencsémet, mit kell vele tennem?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés de még kezdő vagyok. Tervezek kontaktlencsét rendelni, nem azért mert a szemem rossz, hanem halloweenre :D adnak hozzá lencseápolót, tokot is. Miután kibontottam, mit kell vele tennem lépésről lépésre? Nagyon megköszönném a válaszokat ^^

2016. okt. 18. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos találsz róla "jobb" videót is,keresgélj!Nem olyan könnyű mint amilyennek látszik,főleg ha extrém érzékeny a szemed.Majd kiderül. :) Fontos,hogy MINDIG alaposan moss kezet behelyezés előtt,használni kellene műkönnyet is.Az ápolóval tisztítsd meg ha szükséges.Nem kell kinyomni a levegőt..Pár pislogás után a helyére megy magától a lencse.Egyébként nem biztos,hogy egyből be tudod majd tenni.A kivétel az gyorsabb de neked valószínűleg ugyanannyi időt fog igénybe venni mint a behelyezés.
2016. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!