Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért nem bírja a szemem a...

ABOB kérdése:

Miért nem bírja a szemem a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja kaptam meg a kontaktlencséimet. Úgy vettem anyukámmal,hogy egy hónapig kitart.Na most az elején nem volt semmi,ami csípett volna,de kb 1 hete nagyon el kezdte csípni a szemem vagy a kontaklecsetisztító lötty,vagy a kontaktlencse,nem tudom. Mikor megyek suliba,akkor mindig csak az első órán éget,de akkor is annyira,hogy úgy érzem belehalok. 14 éves vagyok,lehet,hogy ez azt jelenti,hogy nem kéne kontaktlencsét hordanom?Vagy más gyártótól vegyük a kontaklencsét és a vizet is?

U.I: Mindig figyelek,hogy cseréljem a vizet,és tiszta kézzel teszem/veszem be/ki.



2016. nov. 12. 15:04
 1/4 anonim válasza:
Én fél hónapig használtam a folyadékommal és elkezdte irritálni nekem is, de csak néha, váltottam folyadékot azóta jó, lehet csak az a gond nálad is. :)
2016. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 2-t kipróbáltam,de mindkettő irritálja a szemem,de durván
2016. dec. 1. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

vagy a lencse nem jó neked vagy a folyadék vagy a kettő kombinációja


érdemes lenne először a folyadékot optimálisra cserélni

[link]

2016. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat
2016. dec. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!