Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi kontaktlencse vásárlás...

Mi kontaktlencse vásárlás lépései?

Figyelt kérdés

1. Hogyan zajlik egy kontaktlencse vásárlás?(vizsgálat,stb.)

2.Lehet olyan lencsét kapni ami távolra látáshoz kellene,3 hónapos (vagy több), és színes?

3. Ha igen, akkor kb. milyen árban lehet az ilyen?

4.Mi a k.lencse hátrányai, és előnyei???


2010. máj. 1. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
szemvizsgálat kifejezetten lencséhez, próbalencse, betanítás, 1 hónap múlva kontroll
2010. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bemész az optikába ahol kontaktológus megvizsgálja a szemedet, gépbe belenézel, táblát olvasol, lencséket tesz egy keretbe és megmondod melyikkel látsz jobban.


Ha színes lencsét szeretnél akkor mondd el előre ezt is, 3 hónapos lencsét én csak hírből ismerem, szerintem nem nagyon van már olyan és nem is ajánlanám mert ha 1 hónap múlva baja esik vehetsz másikat és az nem olcsó... 2hetes vagy hónapos lencse a tökéletes. Ezekből van színes 5-12ezer ft körül. Neten rendelve mindig olcsóbb minden.


Kontaktlencsének én még nem találkoztam hátrányával mióta hordom... első 2 hétben kínszenvedés a berakás meg kivétel de aztán már fél perc alatt menni fog és ez sem lesz gond. Optikában is be kell raknod magadnak a lencséket és ki is kell venned egyszer, addig el sem engednek. Ez nálam majdnem 2 óráig tartott, szóval úgy készülj, akkor menj mikor van időd:)

2010. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!