Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse? Nem fáj?

Kontaktlencse? Nem fáj?

Figyelt kérdés

Tudom h sok kérdés van már erről de nemigazán értem... :D Arra lennék kíváncsi h

1: mennyibe kerül a szanes, dioptriás lencse?

2: mikor kell kivenni?

3: nem fáj a ki-be rakás ? :D

Előre is köszi a válaszoat ! :D


2011. nov. 1. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem fáj, csak eleinte kellemetlen

de miért fájna?

2011. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. 2000 ft-tól a végtelenig. neten rendelve olcsóbb. sokféle van. de a színeset felejtsd el, nagyon csúnya, mindenki észreveszi hogy lencséd van mert annyira természetellenes a mintája, és a látást is zavarja, homályos tőle mindig és könnyezel miatta.

2. este kell kivenni, reggel meg betenni

3. nem fáj, nem műtét ez:D fél percig sem tart.

2011. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm :DD Nem tudom mért gondoltam h fáj , de akkor örülök :D ÓÓ pedig színeset nagyon szerettem volna :S
2011. nov. 1. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

színes kontaktlencse kamu színnel? fáj? könnyezik? te miről beszélsz? évek óta használom a Freshlook dimension színkiemelő kontaktlencséit, soha senki nem vette észre a lencséket, csak azt hogy milyen szépek a szemeim, soha nemvolt homályos, sose láttam vele rosszul, sose könnyeztem, és még soha nem is szúrtak, ráadásul könnyeb is berakni mint 1 sima lencsét mert minimálisan nagyobb az átmérője és könyebben rátapad a szemre.

Színes kontaktlencsékből a Freshlook a szuper:)

2012. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na..:D Szerinted hordanák az emberek, ha fájna?:D

1. Attól függ milyen dioptriásat veszel:) Amúgy nem értek egyet az előttem szólóval, nem mindig észrevehető, ha színes lencsét veszel (Pl. ZYLSociety egy baromi jó lencsebolt, ha színeset szeretnél) Nekem van egy barátnőm, aki csak azt hord, nem mindig észrevehető, sőt.:) Szóval ajánlom!

2. Reggel beteszed, este ki (színesnél máshogy van, kevesebb a hordási idő, max 4-5 óra, de barátnőmnek 8 órán keresztül volt)

3. Nem fáj, kellemetlen:) Elég idegen dolog, mert ugye ha belenyúlsz véletlen a szemedbe, nem nagy dolog, de direkt már nem szívesen nyúlsz bele..:/ Nekem 1 órába telt berakni, kivenni 3 perc alatt kb. sikerült.:D Remélem segítettem.^^

2014. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!