Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Színes kontaklencsét szeretnék...

Színes kontaklencsét szeretnék, csak úgy divatból. Valaki esetleg ötlet, milyen színű /formájú/ néz ki jól?

Figyelt kérdés
Nem rossz a szemem. Színes kontaklencsét szeretnék de nem rendelve. Tudtok olyan boltot ahol személyesen lehet megvenni? Egyáltalán mi kell hozzá, ha netről rendelnék?

2016. dec. 14. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
El kell menned egy optikába.Ott majd tájékoztatnak.Kérdés,hogy egyáltalán viselhetsz -e,bár több mint valószínű,hogy igen.A k.lencsének is meg kell tanulni a behelyezési technikáját.Ha netről rendelnéd akkor kb.fele annyiban lenne mint az optikában megvásárolt.
2016. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én szemprobléma miatt hordok lencsét de nem jártam emiatt optikában.

A szemészeten vizsgáltak meg, ott mindent elmondtak amit tudnom kellett. Betanítani nem tanítottak ugyan de szerintem egyáltalán nem volt nehéz megtanulni a helyes lencsehasználatot, félhalom videót meg egyéb leírást találsz róla neten.

Én is az optikák drágasága miatt nem mentem oda, csak akkor ingyenes a lencseillesztés betanítás ha tőlük is rendelsz, de lazán elkérik a dupláját az internetes árnak.


Én amúgy innen szoktam rendelni, korrektek, gyorsak és segítőkészek.

[link]

Színesből az air optix colors-t használom. Sötétbarna a szemem, de nagyon szépen fed.

Arra figyelj hogy van a fedő és kiemelő, a kiemelő mellett látszik az eredeti szemszíned a fedő mellett nem. De belinkelek egy videót hogy jobban lásd. (Én amúgy szürke és zöld fedőt használok) (illetve a csajszinak van még egy halom kontaklencse tesztelő videója :))

https://www.youtube.com/watch?v=-961ikbz-Ok

2016. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!