Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Szemszárazságra milyen szemcsepp vagy műkönny vált be?

Eddig GenTeal-t használtam, de az felbontás után két hátig használható csak. A szemész Refresh-t vagy Systane-t javasolt. Próbálta már valaki ezeket összehasonlítani? Érződött különbség?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szemszárazság, műkönny, szemcsepp, GenTeal, Systane, frissítés

2017. jan. 13. 08:41  Privát üzenet  

A válaszok
Én most Artelac rebalance-t vettem, ez 2 hónapig jó.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. jan. 13. 14:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elnéztem a GenTealt: 12 hét az a 2.

# 2/3Időpont 2017. jan. 13. 14:46 Privát üzenet
Nekem csak alkalmanként van rá szükségem, így tökéletesen bevált a Rossmannban kapható szemcsepp. Praktikus, mert pici ampullák vannak a dobozban, nem kell megadott időn belül felhasználni az egészet.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. jan. 13. 18:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a különbség a szemcsepp és a műkönny között?
Mit érdemes tudni ezekről az összetevő anyagokról?
Lehet íjra kontaktlencsém?
Mit tegyek ezt már nem lehet kibírni?
Az Optive szemcsepp ("oldat") biztos, hogy használható havi kontaktlencséhez?
Refresh szemcsepp csak kontaktlencse viselőknek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!