Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SZTK szemészeten általános...

SZTK szemészeten általános kontroll vizsgálaton mérnek szemnyomást?

Figyelt kérdés
Vagy ezt esetleg külön "kérni" kell?
2017. jan. 27. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igen, bár legalapabb esetben lehet, hogy a szemész csak az ujjával nyomkodja meg a szemhéjat. Így is érezni, ha kemény a szemed (magas szemnyomás). Ha normálisnak érzi nem biztos, hogy megmérik. Biztos ami biztos kérni kell, egy géppel egy pillanatra belefújnak a szemedbe, fájdalommentes mérés, hamar megvan.
2017. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Én eddig akárhányszor voltam, automatikusan kérés nélkül megmérték,ja és ez több dokit jelent, költözések miatt, mindegyik megmérte.
2017. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor legutóbb voltam én nem tudom, hogy nekem megmérte e.Leleten erről milyen leírás van? Azt a "fújós" vizsgálatot nem csinálta a szememen, de elég sokáig nézegette mert furának találta, hogy ennyire vérágas
2017. febr. 2. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk csak kérésre csinálnak.

A leleten így találod:

T: egy szán / másik szám hgmm

2017. febr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A leletemen nincsen ilyen részletezve.
2017. febr. 3. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!