Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a véleményetek/benyomásotok...

Mi a véleményetek/benyomásotok a kontaktlencséről? Bonyolultabb a használata mint egy szemüvegnek?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! ;)

2017. febr. 12. 17:44
 1/4 anonim válasza:
78%
Én csak néhány hete használom a kontaktlencsét, az elején nekem nagyon nehezen ment a ki és berakása de már csak 1-2 perc és kész is. A szemüveget viszont egyszerűbb használni.
2017. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nehéz berakni, de az első két nap után imádtam. Én nem érzem bonyolultabbnak, mint egy szemüveget, amit pucolni kell, hidegben ha bemész valahova, bepárásodik, stb.
2017. febr. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

lassan 4 éve, hogy átváltottam kontaktlencsére, és imádom :)

reggel berakod, este kiveszed, ha rendesen ápolod, akkor igazából semmi gond nincs vele, észre sem veszed, hogy ott van

szerintem nem bonyolult a használata egyáltalán

és mikor megveszed az első lencsédet, az optikákban van egy betanítás, mikor megmutatják, hogyan kell csinálni, úgyhogy ezzel sincsen gond

nekem mindenki azt mondta, hogy idő lesz, mire megszokja a szemem, de soha semmi gondom nem volt vele

annyi, hogy ha fáradt a szemed alváshiány miatt, akkor lehet kényelmetlen

de tényleg ritkán van probléma egy alaposan tisztán tartott lencsével

2017. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem ,egyáltalán nem. Gyakorlat kérdése.
2017. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!