Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Maradna vissza dioptria?

Maradna vissza dioptria?

Figyelt kérdés

Lézeres alkalmasságin voltam, zt mondták, hogy -0.75 és -1 közöttire tudnák kihozni. Ti így belevágnátok? Budai szemészeti központról van szó!

21N


2017. ápr. 29. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy mennyiről indulsz.

Én is tervezek lézerest, de a Margit-szigetre akarok menni,

sokkal jobb véleményeket olvastam róluk.

Esetleg jelentkezz be oda is egy ingyenes vizsgálatra, akkor könnyebb lesz döntened.

2017. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mivel így is kéne szemüveget hordani és akkor már inkább nem vállalnék be egy műtétet és a vele járó kockázatokat.
2017. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy most mennyi a dioptriád?

Nem mindegy az indulás.

Nekem sok dioptriát levettek a műtéttel, de még így is maradt, és nagyon örülök, hogy nem kell az a vastag szemüveg.

2017. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most -7 és -6.75
2017. ápr. 30. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit mondtak az elég bíztató, persze járd körbe, és hagyatkozz a megérzésedre.

Nem tudom hallottál-e Vén Péter, látás tréner módszeréről.

Légyszi nézd meg a videót, van több is. Hátha mond neked valami hasznosat.Én is probálgatom. Az el lazulás lenne a lényeg, hogy ne feszüljünk rá semmire. Persze ez nem csak a látásra igaz, hanem mindenre kiterjedőleg. ttps://www.youtube.com/watch?v=eWk2XtKpE_E

2017. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!