Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A nyíregyházi Korzóban találha...

A nyíregyházi Korzóban található Vision Expressről mi a véleményed a látásvizsgálatukról és a szemüveglencse készítésükről (hozott keretbe)? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Ha már ingyenes látásvizsgálat van helyben, akkor gondoltam az amúgy is rossz szemeimet megnézetem. Viszont nem tudom hogy bízzak e az eredményben, mert mindenki hibázhat de ha nyilván többségben pozitív vélemény van róluk akkor könnyebb lenne a lelkemnek. Szóval aki már megnézette ott a véleményére lennék kíváncsi hogy; jó eredményt kapott? Roppant kedves volt az úr és mindent elmagyarázott amit kérdeztem de ez az első alkalmam ott. Bevallom az aggaszt a legjobban, hogy amikor megkaptam a papírt az eredményekről végigolvastam és a "látását ellenőrizte" rész nem volt kitöltve. Ez jelent valamit?


A másik kérdésem pedig az lenne hogy sima üveges szemüveget már vettem (egy Gucci-t) és mondtam hogy ebbe a keretbe szeretném mindkéttőbe a dioptriás lencséket és mondták is hogy megtudják oldani, az árat is megmondták és megfelelt, de még nem raktam le az előleget mert nem tudtam bízzak e az eredményben. Na most ugye a Gucci szemüvegeken bal oldalon elől nézetből nézve a lencsének a sarkában is ott van a gucci felirat nem csak a szárakon és ezt meglehet tartani vagy lehet olyan dioptriás üvegben rendelni ahol a felirat is ugyanúgy ugyanott ott van? Elfelejtettem megkérdezni és fontos lenne.


Köszönöm előre is a válaszokat ha lesznek!



2017. máj. 20. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
ez a kérdés komoly vagy csak valami rossz vicc?
2017. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mégis csak megérdeklődtem hogy meg lehet e oldani a feliratot, nem tudják de semmi gond. Ezt a részt nem kellett volna írnom. Attól még a vélemények érdekelnek az üzletről..
2017. máj. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!