Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik az ország legjobb...

Melyik az ország legjobb szemklinikája? (lézeres szemműtét)

Figyelt kérdés
Szeretném megműteni a szememet és nagyon fontos, hogy a legjobb helyen kezeljenek, hiszen a szemem a legnagyobb értékem. Hallottam már a Saint James központról és az Optik-Med Sasszem klinikáról (utóbbiról sok pozitívat fórumokról) illetve a debreceni Orbident-ről, ami a lakóhelyemhez a legközelebb van és ez elég fontos szempont, mert ha jól sejtem a műtét után folyamatosan kell járni kontrollra és elég körülményes lenne az oda-vissza utazgatás. A tapasztalataitokra lennék kíváncsi, illetve válaszokra azzal kapcsolatban, hogy hol érdemes megműttetnem a szememet?

2017. jún. 17. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ismerősöm műtette a Sain James központban, nekem a Sasszem klinikán volt a műtétem. Egyikünk sem panaszkodott egyik klinikára sem. Én azért választottam a Sasszem klinikát, mert akkor voltak túl 88 ezer műtéten, engem ez a szám megnyugtatott, hogy profik kezébe kerülök. Amúgy ott azt hiszem úgy van, hogy a műtétet elvégzik egyik nap, másnap kell menni az első napos kontrollra, két nap múlva a 3. napos kontrollra és utána havonta van kontroll, de azt elvégezheted valamelyik vidéki szemvizsgáló központban, amelyikkel kapcsolatban vannak. Írj nekik facebookon, hamar szoktak válaszolni.
2017. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!