Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az éjjel-nappali kontaktlencse...

Az éjjel-nappali kontaktlencse káros a szemnek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 10 éve használom. Havi egyszer veszem ki, amikor cserélem. Nekem semmi bajom nincs tőle. Sőt, régen mindig csesztetett a szemorvos, hogy csúnya a szemem, túlhordom a lencsét. Minden egyes alkalommal ez volt a lemez. Amikor elkezdtem hordani ezt a fajta lencsét, és először mentem vizsgálatra, azt mondták, hogy szép a szemem.
2017. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

en most vettem lencset es azt mondta a doki hogy nem olyan lencset amit 12 oranal tobbet lehet horda azert hogy a szem levegozzon amig nincs bent a lencse .


szoval allitolag nem olyan egeszseges

2017. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én egyszer próbáltam, reggelre nagyon vörös volt a szemem, úgyhogy utána nem kiserleteztem vele. Napi csereset használok, a szemészek szerint -akiket kérdeztem- ez a legjobb, ha már kontaktlencset hord az ember.
2017. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sok dologhoz elengedhetetlen a kontaktlencse(többféle sport)de igazából egy kényes dolog a szemnek.

láttatok már kontaktlencsés szemorvost?

nem?

na ennek oka van ám....

:))


nem létezik olyan arc ami ne viselne el egy jópofa szemüveget.

sőőőőt....

2017. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éjszakára minek a kontaktlencse, hogy jobban lásd az álmaidat?
2017. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!