Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Letezik valamilyen mutet...

Letezik valamilyen mutet valahol, ha elveszitettem az egyik szemem kiskorombsn?

Figyelt kérdés
kiskoromban egy baleset soran elveszitettem az egyik szemem vilagat es nem tul kellemes igy elni,marmint a latszat miatt....par eve kontaktlencset hordok es nem igazan eszreveheto problema,de eleg kellemetlen...szoval tudja valaki,h letezik vmilyen mutet valahol erre?esztetikai okbol?mert a latasomat az mar nem fogom soha visszakapni!legyszives szoljatok ha tudtok valamit
2010. máj. 22. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szemész orvost kéne kérdezni szerintem, ide nem sok orvos jár, [link] oldalon is megkérdezheted esetleg. Lehetséges hogy van valami, hiszen már annyi minden van, szemgolyót festenek, tetoválnak, stb.
2010. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van!Van egy ismerősöm, akinek az egyik szeme mű, és észre sem lehet venni.

Érdeklődj a szemészeten!Sok sikert.

2010. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!