Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy újabb 3-as barátságba...

Egy újabb 3-as barátságba keveredtem bele, és úgy érzem, elveszítettem őket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17l vagyok. Általános suli utolsó évében elég jóban lettem 2 évfolyamtársammal. Szuperül megvoltunk külön-külön, de 3-asban sem volt semmi bajunk, jól kijöttünk. Bár az egyik csajjal egy ideig megszakadt a kapcsolat, de mostanság sokat dumálunk MSN-en. A másik csajjal elég sokat találkoztunk, csomó mindent tudunk egymásról. Viszont az 'MSN-es csaj' ebben a hónapban pár utcával arrébb költözött az 'összejárós' barátnőm környékére. Így marhára úgy érzem, hogy engem le sem ejtenek. Egyszer 3-asban találkoztunk, és marhára feleslegesnek érzem magam.

Legszívesebben 'kilépnék' ebből a 'barátságból', mert úgy érzem, nem foglalkoznak velem. Viszont más barátaim nem nagyon vannak, csak felszínesek.


2011. aug. 19. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
bocs, de miért?úgy érzed, hogy ezek a barátaid nem felszínesek?
2011. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kicsit önző? Tartották ők is a kapcsolatot egymással vagy sem?

Az pedig, hogy közel költözött az egyik a másikhoz pont elég indok arra, hogy felelevenítse a régi dolgokat és

újra jó barátok legyenek, mint régen.

2011. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem azóta hanyagolnak. Önzőség?
2011. aug. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!