Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van egy nagyon régi szemüvegem...

Van egy nagyon régi szemüvegem, amihez bizonyos okok miatt nagyon ragaszkodom. Már kb 7-8 éve megvan. És nem tudom milyen dioptriás. Hol lehet ezt megtudakolni?

Figyelt kérdés
Jó tudom lefogtok hülyézni, de sajnos az összes papír elveszett róla és a szüleim se tudják már.
2010. máj. 23. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
beviszed egy optikába, aztán ott megmondják. Fizetni se kell érte, sőt ha ferde, vagy valami azt is gyors ingyen megcsinálják=) Nekem is volt egy ilyen szemcsim, de sajnos az már annyira tropa lett, hogy nem lehetett rajta segíteni=(
2010. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nagyon aranyos vagy!! Sajna nekem is az a baj hogy nagyon szétvan már és új kellenne mert megyek gyakszira ahol kellenne
2010. máj. 23. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha új szemüveg kell, akkor az optikában megvizsgálják a szemed, és ahhoz képest készítenek újat.

Meg még a szemüveged adatait is meg tudják mérni.

2010. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!