Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ha ennyire ragaszkodom hozzá? Két napig nem látom, és már meg tudok őrülni! Nem értem magamat, eddig nem ilyen voltam, és most meg.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Nem ez az első kapcsolatom, de ez még csak alig egy hónapja tart. Az első napokban mondhatni folyamatosan együtt voltunk, délelőttől estig, aztán volt 4 nap hogy nem találkoztunk, kb 1,5 hét után. Már a második napom majdnem megőrültem..Msn-en nem dumálunk sokat, mert otthon ritkán tartózkodik, amikor meg fent van játszik. Most is nem fogom látni pár napig, és már belegondolni is rossz. A többi kapcsolatomban soha nem volt ilyen. Szinte vártam,hogy legyen pár nap szabim, vagy szó szerint könyörögtem, hogy ne írjon rám. Mostani kapcsolatomban pedig alig várom hogy írjon, csak nem teszi.Lehet, hogy most vagyok először igazán szerelmes, csak számomra ez nagyon új, furcsa magamnak, hogy ennyire nagyon hiányzik valaki. És ez végett lehet rossz vége a kapcsolatnak? Ebből nem vagyok jó,szóval ezt csak azért kérdeztem! :) Előre is köszönöm!
2011. jún. 17. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok a barátommal,már több mint két és fél éve..:)

A régebbi barátaimmal meg "untam" találkozni..

Szóval ez szerintem jó..:D

20/L

2011. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. jún. 17. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
És ezt hívják szerelemnek:)
2011. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a barátomal, de az elején nem volt így csak úgy másfél év után. 4 éve járunk, egyre erősebb ez az érzés. Miért? 19L
2011. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!