Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemuveges lettem es azt...

Szemuveges lettem es azt erzem tul eros lett? Noralis ez az erzes?

Figyelt kérdés
A bal szememre 0,25ost kaptam amit mar sokkalok mivel annak a szememnek semmi baja a jobbra pedig 0,75 ..elszeretnem kezdeni majd a jogsit es ezert mentem el szemuveget csinaltatni mivel elkezdtem tavolra rosszul latni es gondoltam biztos ,hogy mar kelleni fog.Most megkaptam es mikor mar az uzletben felvettem az volt az elso erzesem ,hogy ez nem lesz jo.Kb olyan volt mint amikor gyerekkent felveszed a nagyid szemuveget es atyavilag ez milyen durva :D Aztan itthon probalgattam es kozelre minden homalyos ,tavolra jo , de soknak erzem , es kisinyit mindent ..jobban latok nelkule.Plusz a tegnapi probalhatasnak az lett a vehe ,hogy rosszul lettem estere, irgalmatlan fejfajas ,szedules , hanyinger.Aki szemuveges , mit gondol ez normalis vagy eros lett a szemuveg?

2017. aug. 10. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl erős, vissza kell vinni. Kiskoromtól szemüveges vagyok, és egyszer nekem is így elrontották. Ne hordd, mert rontja a szemed. Garanciálisan cserélniük kell a lencsét, ha normális szalonban csináltattad.
2017. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen van ra gari es minden, csak okoskodott no ,hogy meg kell ezt szokni..varjak 1-2 hetet ..ha mindig nem jo vigyem vissza.

Koszonom a valaszod :)

2017. aug. 10. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 éve vagyok szemüveges. Nem normális az érzés, ha ennyi panaszod van tőle. Egy nap alatt hozzá lehet szokni, ha újonnan kapod. Én a későbbi szemüvegekhez pár óra alatt alkalmazkodtam.

Viszont volt elrontott szemüvegem is, rosszul mérték meg (vagy talán nem is mértek semmit a gyerekszemészeten...), és egy évtizedig tartott korrigálni a látásomat.

Méresd be újra a szemed, ne hagyd magad. 1-2 hét... Atyaég...

2017. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!Ma visszamentem es kiderult hogy az a 0,75 igazabol 0,50. Iszonyat idegesito amugy ,hogy ilyenkor az embert nezik hulyenek mikor ok hibaztak.Remelem most mar jo lesz.
2017. aug. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!