Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kettős látás nagy baj?

Kettős látás nagy baj?

Figyelt kérdés

Több éve van kettős látásom(tehát ha egy tárgyra nézek a tárgy vagy a tárgy közelében lévő dolgokból kettőt látok, egyik a valódi tárgy, másik mellette/felette/alatta)

Ez normális? Húgom most megy vele orvoshoz mert nem szeret így látni, én viszont hosszú ideje így vagyok. 2014 óta vagyok szemüveges, járok is félévenként szemorvoshoz.



2017. aug. 16. 19:08
 1/2 anonim válasza:
Attól függ, van, hogy a kettős látás komolyabb bajra utal, szóval ha valami nagyobb probléma van a háttérben, akkor igen, nagy baj. Ha nem valami más betegség okozza, akkor nem vészes. Nem maga a kettős látás a baj, hanem az, ami okozza.
2017. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igazából az a nagy baj, hogy itt kérdezed. Kövesd a húgod példáját, ezzel mindenképpen orvoshoz kellene menni.
2017. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!