Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet hogy a nem megfelelő...

Lehet hogy a nem megfelelő görbület miatt érzem úgy mintha vákum lenne a kontaktlencsém alatt?

Figyelt kérdés
Olyan mintha rátapadna a szememre,és egyáltalán milyen érzés amikor nem stimmel a görbület ?
2010. máj. 25. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy még új,mert most kaptál erősebbet és szokatlan?Olyan nekem is szokott lenni.
2010. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem erősebb,a dioptria ugyanaz,csak most optikát váltottam és most megint a próbelencséknél tartunk,ez már a második és ugyanez volt az előző próbalencsével is.Kaptam ugyanolyat csak más márkából de hát ezekszerint nyílván nem az volt a gond.
2010. máj. 25. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Márkák között is lehet különbség pl én a Johnson-t teljesen másmilyennek éreztem,mint a Ciba-t.
2010. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
itt nem az lesz a hiba szerintem,meg az anyaga és elég gáz,olyan mint a fika:D
2010. máj. 25. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem többféle görbületű lencsém is volt de egyikkel sem volt gondom. Eredetileg 8.4-es kéne, de volt már 8.6, 8.3-as is. Nem éreztem különbséget.

Talán inkább az a gond hogy nagyobb vagy kisebb az átmérője mint amit megszoktál már, nem? Persze anyaga is lehet hogy más... rengeteg féle van.

2010. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen az anyaga eléggé más,extrém vékony az előzőhöz képest
2010. máj. 25. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:

nem kifordítva tetted fel?

lehet h csak meg kell szoknod, mert más fajta...

ápolószert is váltottál?

2010. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem,egyik sem
2010. máj. 26. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!