Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 18 évesen lézeres szemműtét?

Armadillo kérdése:

18 évesen lézeres szemműtét?

Figyelt kérdés
Érdemes? Most műtetném, ha lehet. Több mint két éve nem változott a dioptriám.

2017. aug. 28. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én ugyan 21 körül csináltattam, de azóta 15 év telt el, és nem bántam meg. Ma meg már más a módszer is, még rövidebb a gyógyulási idő.
2017. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 én1+ válasza:
nekem 23-24 évet mondtak mert addig romlik az ember szeme .de lehet hogy máshol mást mondanak " ahol én csináltattam 18 alatt nem válalják mert egy lány sírva ment el a váróból mikor mondták neki fiatal kb. 16 éves marad a szemüveg " és kontaktlencsét ne viselj mert az nagyon rossz a műtét előtt. én a budaiszemészeti központba csináltattam a mom parkba 2015 be azóta is tökéletes
2017. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem ajánlom. Ha most megműtteted, idősebb korodban, ha kialakulna szürkehályog vagy más betegség, azt már nem fogják tudni megműteni a mostani látásjavító műtét miatt.
2017. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a hármas tisztában van vele, hogy a lézeres látásjavító műtét a szaruhártyát érinti, a szűrkehályog pedig a szemlencsét.

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Ha valakinek olyan vékony a szaruhártyája azon lézeres látásjavítást sem végeznek.

2017. szept. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A hangsúly a lézeren van. Mindkettő a szemet érinti. Hármas voltam.
2017. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!