Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 hónapja kötőhártya gyulladás...

Saucony kérdése:

2 hónapja kötőhártya gyulladásom van mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdődött körülbelül hogy az orvos kötőhártya gyulladás állapított meg. Kaptam rá pár szemcseppet Ha jól emlékszem tobrex majd ezt követte Tobradex majd ugyanez kenőcsbe. Sajnos egyik sem segített! Vettek mintát a kötőhártyábol 1 het múlva mikor az eredmény Megérkezett az doktor azt mondta hogy nincs baktériumtenyészet a váladékban ezért használjak műkönnyet és menjek el allergia vizsgálatra mert lehet hogy allergiás vagyok valamire! Az allergia vizsgálaton két hét múlva lesz a probléma viszont ott kezdődik hogy nagyon nagy fájdalmaim vannak. A szem sarkában lévő köny tasak vagy nem tudom mi a pontos neve illetve a köny csatornából jön egy olyan fájdalom ami kihat az egész fejemre és nagyon nagyon fáj! Napi Flector adagom körülbelül 3 tasak csak így tudok létezni Kérlek szépen Segítsetek mit tegyek? A kamillas borogatás sem segít. Nagyon el vagyok keseredve.. olyan mint ha vésnek az orrom :(

2017. szept. 2. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Úkból menj el a szemészetre! Ha lehet akkor másik orvoshoz menj. Most hét végén ügyeletes kórházba is bemehetsz ilyen problémával szemészetre.
2017. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!