Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tegyek ha ilyen "szintű"...

Mit tegyek ha ilyen "szintű" a kötőhártya gyulladásom?

Figyelt kérdés

Vasárnap reggel diagnosztiuálták, hogy kötõhártya gyulladásom van. Ehez társult még torokfájás és hõemelkedés(37,5).

Tobrex szempcseppet írtak fel, de tegnap visszamentem kontrollra és adtak egy másikat alinek az a neve, hogy Vigamox.

Ma már nem volt hõemelkedésem,se rpssz közérzetem csak a szemem nem látom, hogy javúlna.

Kicsit leljebbent az alsó szemhéjjamról a duzzanat. De ugyan olyan vörös.

Váladékozik, a váladék szintelen.

Nem nézek monitort, csukva van egész nap, csepegtetek amikor kell de még mindog fáj!


Mennyi idõ múlva fog meggyógyúlni, és mit tudnék még tenni?

Ka, és nem dohányzom, ha ez számítana(a füst irritációja miatt gondoltam, hogy számíthat)



2016. jún. 9. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez vírus lesz, egy-két hét alatt elmúlik. Kellemetlen, de ne aggódj, vége lesz.
2016. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell az új szemcseppenek is legalább 2-3 nap, hogy javuljon a szemed. Persze ha rosszabbodik, akkor holnap menj vissza.
2016. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld pacsi!:-)
2016. jún. 10. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!