Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szintetikus hígítós törölközőt...

Szintetikus hígítós törölközőtől meg lehet vakulni?

Figyelt kérdés
Anyámnak nagyon festékes lett a keze ami nem jött le, és tegnap hígítóval próbálta leszedni... Én meg lehet, hogy azzal a törölközővel fogtam be a szememet hajmosás közben, amibe tegnap törölte a kezét... Bár tagadja, hogy az a törölköző lett volna, én nem hiszek neki, mert mindig a legrosszabbra gondolok (OCDs vagyok)... Ha nem látok semmi "elváltozást" a szememen (nem piros, nincs semmi különös rajta), és nem is fáj, akkor ugye nem lett baja még akkor sem, ha esetleg tényleg a hígítós törölköző volt az? :-S

2017. szept. 10. 20:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem, hogy abba a törölközőbe is töröltem meg a szememet hajmosás után...
2017. szept. 10. 20:07
 2/4 anonim ***** válasza:
A hígító gyorsan elpárolog. Ha komolyabb kárt csinált volna a szemeddel, akkor üvöltve rohangálnál körbe-körbe, és nem a gyakorira írogatnál. Nyugi, semmi bajod nem lesz.
2017. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm a választ, ment a zöld pacsi!
2017. szept. 10. 20:09
 4/4 anonim válasza:
Meglehet! de te nem fogsz, mert akkor már megvakultál volna!
2017. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!