Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tórikus kontaktlencsén van...

Tórikus kontaktlencsén van jelölés, hogyan kell annak helyesen állni?

Figyelt kérdés
Most katam egy más gyártótól tórikus kontaktlencsét (Biofinity Toric). Van rajta egy jelölés, amit valahogyan be kell nekem állítani, viszon nem emlékszem, mit próbáltak magyarázni az optikában. Ismeritek ezt a lencsetípust és a helyes behelyezést?
2017. szept. 23. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
lefelé
2017. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden lencsén máshogy van a jelölés. Biofinity Toric-nál csak egy kis vonal van, annak nagyjából lefelé kell állnia amikor berakod. De ha rosszul rakod be, akkor is be fog állni magától a lencse, csak addig hülyén fogsz látni vele.
2017. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azóta megújult (gondolom), mert nekem annyit mondtak hogy a szögnél ami kell az egyénnek ott meg van vastagítva így ott lényegében nehezebb és pislogással magától beáll a helyére, már nincsen rajta jelölés. (Biofinity toric kontaktlencse)
2019. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!