Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Első kontaktlencse vizsgálaton...

Első kontaktlencse vizsgálaton mennyit kell fizetni kb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kontaktlencsére szeretnék váltani, és az lenne a kérdésem, hogy nektek menyit kellett fizetni az optikában elsőnek.

Már egyből meg is rendelték az első dobozzal? Havi kontaktlencsét szeretnék és két dobozzal fog kelleni mert különböző a szemem.

Magamnak szeretném kifizetni ezért fontos mert,ha huszonezreket kell fizetni az első alkalommal akkor még gyűjtögetnem kell! :D



2017. okt. 24. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha abban az optikában csinálják a szemvizsgálatot, ahol a lencsét rendeled, akkor általában a vizsgálat ingyenes. Először valószínű csak próbalencsét kapsz, fizetni akkor kell, ha átveszed a megrendelt lencséket. 2 doboz lencsét, jó minőségűt, 3 hónapra kb 15ezerből tudsz venni, ha nem speciális lencse kell + kontaklencse tároló-ápoló folyadék kb 4000,-
2017. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Vision Expressrôl tudok nyilatkozni. A vizsgálat 5000, de ha ott veszel lencsét, akkor ingyenes. Egy doboz, amiben 6 darab lencse van, 12 ezer. Van diákkedvezmény vagy ha kérsz kártyát, akkor törzsvásáslói kedvezmény, mindkettô 10%, de csak egyet kaphatsz meg. Kisebb doboz szerintem ott nincs, olcsóbb lencse biztos van, de én ezt a jo minôségût szoktam venni. Ugyanezt a lencsét meg lehet neten olcsóbban venni késôbb, ha már tudod az adataidat.
2017. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Optika Plusban voltam, maga a vizsgálat ingyenes volt, ugyanakkor később a betanításért és a próba lencsére kellett fizetni pár ezer forintot. Nekem ők rendelték meg a lencsét és a folyadékot is ott vettem, de elviekben nem muszáj. El fogják mondani, hogy milyen lencsére van szükséged és ahhoz milyen folyadékot kell használni, konkrét márkát, fajtát is ajánlanak és ott az optikában rögtön meg is tudod venni/rendelni. Én elsőre ott vettem mert egyszerűbb volt, de azóta a netről rendelem, így 12.000 egy doboz (6 db) havi lencse és 3000-4000 között a folyadék ( optikában a lencsém 5000 forinttal drágább, a folyadék pedig nagyjából ugyanannyi volt).
2017. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!