Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baj a kontaktlencse...

Mi lehet a baj a kontaktlencse kivételével? (Többi lent)

Figyelt kérdés
1 évig hordtam kontaktlencsét, különösebb bajom nem volt vele azon kívül, hogy nagyon száraz a szemem de azt megoldottam szemcsepp használatával. A kivétellel néha-néha adódott problémám, valahogy nem sikerült megfognom a lencsét. Állandóan le kellett vágnom a körmöm ahhoz, hogy ne szúrjam ki vele a szemem. Majd egy este nem sikerült sehogy se kivennem, már annyira próbáltam megcsípni, hogy nagyon megnyomtam a szemgolyóm, már az is fájt. Aztán valahogy végül sikerült, csak annyira megijedtem, hogy utána nem is mertem használni. Ez történt 3 hónapja. Szeretném megint hordani (nyilván nem ugyanazt a 3 hónapos darabot :D), de valahogy ez a félelem még bennem van. Lehet a technikával van a gond kivételnél? Vagy a lencse nem lenne már jó? Esetleg az okozhatta a gondot, hogy mielőtt reggel betettem a szemembe akkor elfelejtettem cseppenteni? (bár utóbbi többször is megesett) Valaki járt már így? Mi lehet a legrosszabb ami történhet?

2017. okt. 15. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ki tudod nyomni a szemedet a lencsével, ha nedvesebb, akkor lényehesen könnyebb kivenni, használj előtte szemcseppet.
2017. okt. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak ennyi volt a probléma. Midnegy, hogy milyen kontaklencsével használható szemcseppet használok? Vagy orvos kell annak eldöntéséhez?
2017. okt. 15. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!