Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Próbalencse használat után...

Próbalencse használat után nuszáj vissza menni az optikába?

Figyelt kérdés
2 hetes próbalencsét kaptam ami hétvégén jár le. Nem szúr nem kényelmetlen, ezt alencsét dogják nekem ideadni haviba?? Nem szeretnék optikában venbi lencsét mert dupla ára van ezért nem akarok vissza menni

2017. okt. 27. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a próbalencse ideje lejárt akkor az kuka.

Ha nem szeretnél lencsét nem kell visszamenni.


Csak ne a kínai piacon akarj lencsét vásárolni helyette.

2017. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Igen, meg kéne nézzék a szemed ugyanis.

Az első adagot vedd optikában, többi mehet netről

2017. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is vissza kellett mennem mert még egyszer megvizsgáltak, hogy jól látok-e vele, jól illeszkedik-e stb. Rendeltek nekem kontaktlencsét és folyadékot is, úgyhogy elsőre én ott vásároltam, de ez nem kötelező. Úgyis megmondják, hogy milyen paraméterű lencsére van szükséged és ajánlanak egy márkát, fajtát, az optikában rögtön tudsz is venni (vagy rendelnek, ha olyan pont nincsen), de azt is mondhatod, hogy "nem, köszi, majd rendelek magamnak" (én mondjuk ezt így nem mertem, nem tudom miért, olyan hülyén vette volna ki magát). Egyébként valóban célszerű internetről rendelni, sokkal de sokkal olcsóbb, mint az optikában.
2017. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!