Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most lettem szemüveges,...

Most lettem szemüveges, viszont a szemüvegemnek kékes fénye van, ezzel lehet kezdeni valamif?

Figyelt kérdés
Most lettem dioptriás szemüveges, viszont raktak bele monitor szűrőt, gondolom ennek van ilyen kékes fénye. Nagyon zavar. Ezzel ők tudnak valamit kezdeni ha visszaviszem h raknak rá valami semlegesítő réteget, vagy komplett új lencse kéne?

2017. nov. 11. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát de ez csak kívülről látszik, nem ?
2017. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyrészt igen, de egyébként én is látok belőle. De engem borzalmasan zavar, nem is láttam még ilyet. Viszont mivelhogy ennek mindig rajtam kell lennie, nemtudom létezik e hogy ráraknak valami réteget ami ezt megszűntetné, akkor inkább kifizetem és rakjanak, de ha már mindig rajtam van akkor úgy nézzen ki, ahogy az engem nem zavar. Azóta már 3-an néztek rám és kérdezték h mi az a kék a szemüvegedben? Egyszerűen csak zavar.
2017. nov. 11. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
lencsecsere
2017. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!