Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma lettem szemüveges viszont...

Ma lettem szemüveges viszont nagyon fura a látásom jobb vele csak úgy érzem mint ha erős lenne vagy csak azért érzem úgy mert nem szokta meg a szemem?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Azért van, mert még szokatlan. Előbb-utóbb meg fogod szokni, csak hordjad a szemüveged.
2017. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányas ?
2017. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1, valahanyas.
2017. jún. 26. 21:47
 4/4 anonim válasza:
Az első dolog holnap az lesz, hogy amikor reggel felkelsz, elkezdesz szédülni, utána pedig kb. egy fél óra múlva hányni fogsz (ha szerencséd van csak egyszer). Másnap egyel kevesebbet hánysz (ne feledd:csak ha szerencséd van), utána még egy kicsit rosszul leszel egy napig. Velem is ez történt. Készítsd elő a mosdótálat és vigyázz, mert én a buszon hánytam el magam. Amúgy pedig sok szerencsét, viseld egész seggel az új szemablakodat!
2017. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!