Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szédülés szemüveg nélkül?

Szédülés szemüveg nélkül?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, 3.-os korom óta vagyok szemüveges. Rövidlátó vagyok, mindkét szemem nagyjából -1,0 dioptria, a bal kicsit gyengébb, mint a jobb. Az iskolában csak a táblához hordtam, azon kívül csak filmnézéshez, moziban, stb, de többnyire nem szoktam hordani. Az utóbbi pár hónapban feltűnt, hogy néha szédülés-féle érzésem van, de nem forgó jellegű, hanem inkább pillanatnyi bizonytalanság érzet, mintha egy fél másodpercre "megcsúszna" a látott kép. Ez főleg akkor van, ha hirtelen mozdítom meg a szemem, de akár hosszabb bambulás során is előjön. Azt kérdezném, hogy ez lehet amiatt, hogy nem hordom a szemüvegem, és így rosszabbul látok, vagy más oka van? Más is tapasztalt már ilyet?


Köszönöm előre is!



2017. nov. 22. 09:28
 1/1 anonim válasza:
Lehet, hogy egy picit romlott, menj el egy szemvizsgálatra és, ha mondjuk már 1,5-es a dipotria érdemes rendszeresen hordanod.
2017. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!