Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Erős fény után bárhova nézek...

Erős fény után bárhova nézek a látóköröm szélén ilyen villogások, nem is tudom ezt hogy írthatnám le ponyosan. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

El kéne mennem szemészetre szerintem, van egy ilyen asztali lámpám, már elég régi. Valamit babráltam alatta, fordítható a lámpa feje és ahogy állítgattam, hogy jól menjen a fény az asztalra valamiért nagyon közel tettem a fejem.. kb 3-4 másodpercig belenéztem a fényébe. Eleinte semmi baj nem volt. 5-10 perc után ilyen foltokat kezdtem el látni. A szemem sarkában, borzasztóan idegesítő volt. Jól láttam, de folyamatosan ment ez a folt- villogás a szemem sarkában. Nem tudom ezt normálisan leírni, kisebb koromban is volt ilyen ugyanígy ha esetleg sokáig néztem lámpafénybe de 10-20perc után elmúlt. Ez most kb másfél óráig tartott. Igen tudom nem kéne lámpába néznem... de ettől függetlenül szerintem ez akkor sem normális. Valaki tudja pontosan ez micsoda?


16/F



2017. nov. 23. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ez normális.

Mindenkinek ilyen..

2017. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!