Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 17/F vagyok, szemüveget...

17/F vagyok, szemüveget hordok, szemtengelyferdülésem van, de csak akkor veszik észre a szüleim ha leveszem a szemüvegem és nagyon mélyen a szemembe néznek. Engem nagyon zavar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mi lesz így a lányokkal később? (Csak akkor vennék észre mikor nincs rajtam) De ez akkor is hülyeség. Mert kiderül előbb utóbb. Számomra nagyon is fontos egy lány szemébe nézni.
2010. jún. 1. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

nyugi

mivel nem tulzottan nagy mértékű,ezért javul a szemüvegtől

páromnak is van,onnan derült ki hogy állandóan fájt a feje...szemüveg,azóta jó


semmi baj nincs,van kezelve,majd helyrejön nagyjából

lehetne rosszabb is

2010. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak így látható, nem értem mi a gond?:) Meg aki szeretni fog téged,hidd el , azt nem fogja zavarni!
2010. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem azért szeret belenézni a pasija szemébe, mert az szép és tökéletes és szimmetrikus, hanem mert szereti a pasiját :) Ért? :) Még megérteném, ha fél lábad hiányozna, és a testi adottságaid miatt aggódnál a csajozás miatt, na de ez?? :S Amúgymeg ha nem valami kis optikus lánykával jössz össze, legnagyobb valószínűséggel észre se fogja venni :D
2010. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, nagyon sokat segítettek. :) :)
2010. jún. 1. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kancsal vagyok, nekem szemüvegben is ugyanannyira látszik, mint szemüveg nélkül. Személy szerint egy mozgáskorlátozott sráccal minden további nélkül összejönnék, de egy kancsal sráccal nem. Engem taszít, de lehet, hogy csak amiatt van, mert én is az vagyok, és gyűlölöm.

Én szeretném megműttetni a nyáron, kérdezd meg, hogy tiéd műthető-e, ha ennyire zavar. Viszont csak 18 év felett végeznek ilyen műtétet (vagy gyermekkorban), de a TB teljes mértékben állja. Bár én már annak is borzasztóan örülnék, ha a szemüveg kihúzná.

2010. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2010. jún. 3. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!