Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 14/F Valami baj van a szememme...

14/F Valami baj van a szememmel. Valamilyen jó módszert hogy javuljon a látásom?

Figyelt kérdés

Már régebben is észre vettem, úgy mond "lusta" a szemem, ha valamire ránézek, akor mintha kettőt látnég belőle egy kicsit aztán meg kb fél másodperc múlva minden renben van, de nem mindig van igy hogy kettőt látok, valamikor minden oké. Meg,már nem annyira éles a látásom mint amilyen volt.

Szerintem a sok gépezéstől,... próbálok kevesebbet gépezni, gitározok, tanulok, stb. de ez nagyon baszogat engem, nem tudtok valami módszert arra hogyan legeyen jobb, vagy valami? Minden módra kiváncsi vagyok, persze, a szemorvos látogatástól eltekintve.


14/F

166cm

53Kg

Sportos alkat



2017. dec. 1. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Így van, ha rossz a szemed el ne menj szemészhez!

Fontos tudnunk ellenben a magasságod, a súlyod és az alkatod.

Nézz közelről monitort sokáig, az majd segít.

2017. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj szemészetre
2017. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak a könnycsatornádat kell kitisztítani. Nem nagy dolog, egy hosszú, vékony tűt szúrnak le a szemed sarkában le az orrodig és kiszívják a váladékot. 2 perc az egész.
2017. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!