Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap este ittam. Eltűnt a...

Tegnap este ittam. Eltűnt a bal kontaktlencsém. Ugye nem lehet a szememben?

Figyelt kérdés

Tegnap este nem volt bent a szememben (kivettem délután, hogy pihentessem, mert monitor előtt melóztam.


Tegnap este bulizni mentünk, és azelőtt kezdtünk el inni, mielőtt betettem volna.

Emlékszem, hogy nem rúgtam még be, mikor betettem, csak spicces voltam, de a bal oldali valahogy elveszett... vagyis kibontottam egy új bal oldali lencsét (láttam a kibontottnak a csomagolását)


Havi lencsém van.

Arra is emlékszem, hogy kerestem a mosdónál: leeshetett-e a mosdóba, vagy a mosdó szélére?

Nem tudom... nem tudom hogy beletettem-e a szemembe, és kipisloghattam (piásan??) vagy én nem tudom...


ha ugye nem bök, akkor nincs semmi baj?

Mármint, tudom, hogy becsúszhat szemhéj alá a kontaktlencse, de ilyen 1X, ha előfordult velem 6 év alatt... és akkor bökött, ha jól emlékszem. Bár ez 4 éve volt..


Egyszerre két lencse ugye nem tud lenni a szemben?

Fingom nincs, hová lett a bal oldali, mert nem láttam se leesve a mosdóba, se a polcon, se sehol..


annyira azért nem voltam piás. fél óra telt el az első pohár meg a kont. l. behelyezése közben.


Egyszerre ugye nem lehet két lencse a szemben?

Ha kiveszem, és nem bök, akkor ugye nem lehet a szemhéjam alatt?

23/l



2017. dec. 14. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha felcsúszott volna,akkor kizárt dolog,hogy ne éreznéd.

Ha mindkét lencse ugyanabban a szemedben lenne,akkor homályosan látnál,szóval egyértelműen észrevennéd.

De,egyébként azt már rég megnézhetted volna.

2017. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!