Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tehetek a szemüveggel?...

Mit tehetek a szemüveggel? Túl szoros és kicsi lett.

Figyelt kérdés
3 optikába is voltam, de semmit sem tudnak állítani. Az egyiknél még szorosabbra is csinálta.. a másik lazitani tudott de nem sokat..Majd szétrobban a fejem tőle.
2018. jan. 5. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Márpedig ahol csinálták, oda visszamész, és közlöd, hogy túl szoros, akár meg is mutathatod a nyomát a homlokodnál, mert ha szoros akkor a szemüveg szára belenyomódik a bőrbe. Ha fizettél a szemüvegért akkor kötelesek megoldani.

De ha nem használod napi rendszerességgel a szemüveget akkor használt "hajpántnak" (tudod amikor nem leveszik a szemüveget hanem a fejedre tolják, mint egy hajpánt) Így a szemüveg szára idővel tágulni fog.

2018. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos folyamatosan kell használnom, alváshoz kell levenni csak. Annyi gondom volt, hogy kicsit elmozdult a papucs része és azt akartam állítani. Mondtam is az egyik optikába, hogy én ezt akarom, de hát ők ellenkeztek, hogy az úgy nem lesz jó... (Márpedig k.vra. jó lett volna). Erre állított az orrnak a részén kisebbre vette.. elmentem máshova.. Ott állított a papucson de eléggé szorosra vette.. Plussz állított a szárain is amit nem is kértem és folyton azzal fenyegetett engem az optikus, hogyha valami baja lesz véletlenül eltörik akkor nem vállalnak felelősséget de vigyáznak rá vigyáznak rá.. Hát olyan szorosra vették, hogy kb 10 évvel ezelőtt még jó lett volna ez.. Elmentem egy harmadik helyre elmondtam mindent, hővel tágította vissza, de jobban már nem tudta.. Szóval kb elbaszták.
2018. jan. 5. 15:35
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindegy. Itthon csalódik az ember ezekben a szolgátatásokban. Ha visszamentem külföldre majd elmegyek ott.. \o/.


Csak kicsit bosszantó, hogy nem tudják azt csinálni amit az ember szeretne. Persze sehol sem kértek érte pénzt. de inkább kifizetném jól.., csak érte lássak már valamit.

2018. jan. 5. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

"alváshoz kell levenni csak"

Jó, hogy írtad, ezt nem gondoltuk volna... :)

2018. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!