Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől görcsölhet a rágóizmom?

Mitől görcsölhet a rágóizmom?

Figyelt kérdés
Bal oldalt az álkapcsomon ahol van az izom be van duzzadva és olyan érzés mintha görcsölne, pont mint ha a vádlija görcsölne valakinek. Volt már ilyen görcsöm de ilyen sokáig még nem tartott(ma délelőtt óta) és ennyire iszonyúan még nem fájt. Valaki tudja az okát vagy hogy mi miatt lehet? Vagy hogy meddig tarthat, elmúlik-e, tudom-e kezelni valahogy vagy háziorvoshoz kell mennem??

2017. dec. 18. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Okozhatja magnéziumhiány, stressz, és/vagy álmodban szorítod, amit észre sem veszel. Magnéziumot vehetsz be, akár most is, és szedheted dupla adagban pár napig, normál adagban hetekig is. El kéne neki múlni. Nekem súlyos izomgörcseim voltak, de még arra se mondtak semmi extrát.
2017. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és esetleg valami "gyors" megoldás nincs erre? konkrétan reggel óta nem ettem semmit mert olyan mintha belülről tépnék ki az izmot a fejemből amikor régnék
2017. dec. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!