Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemproblémákat okozhatja a...

A szemproblémákat okozhatja a stressz?

Figyelt kérdés

Tavaly márciusban voltam szemvizsgálaton és semmi baja nem volt a látásomnak. Múlt szerdán viszont asztigmatizmussal diagnosztizált a szemész. Az utóbbi évem rendkívül stresszes volt, olyan napom nem is volt, hogy ne kellett volna aggódnom, szoronganom, vagy idegeskednem valamiért. A párkapcsolatom egy nagy rakás fos volt, amiből ki is léptem, mert csak stresszforrás volt, örömforrás egyáltalán, sokat bántott a párom is lelkileg. A munkahelyen a munkatársnőm is minden nap elérte, hogy szorongjak, azóta lett egy nagyon jó munkahelyem, de amikor otthagytam a régi munkámat, három hónapig nem dolgoztam sehol és ezért is stresszeltem, hogy vajon lesz-e még nekem is valaha jó munkahelyem. Szóval kijutott nekem a rosszból tavaly.

A látásproblémáimat okozhatta a mindennapos stressz?


2018. jan. 20. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
nem
2018. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!