Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kinek vannak még fekete...

Kinek vannak még fekete úszkáló pöttyök vagy foltok a szeme előtt huzamosabb ideje? Mi ez?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

Egyik nap este nagyon szédültem és fájt a fejem. Azóta a szemem előtt megjelentek az apró fekete pöttyök. Mindennap látom őket és nagyon idegesítőek, nagyon félek hogy vakulást okozhat később. Voltam már házi orvosnál. Egy hétig mérnem kellett a vérnyomásom, semmi probléma nem volt vele. Most a vérvétel lesz a következő valamint neurológia de az csak 2 hónap múlva.Voltam szemészeten is, ott is azt mondták nincs baj a szememmel. De a foltok megmaradtak valamint néha apró fény villanásokat is látok. El vagyok keseredve. Van olyan aki már régebb óta így él és nem okoz neki különösebb gondot? Ha igen tudnátok nemet és kort is írni?



2018. jan. 22. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez lehet nyomelem hiánya vagy hajszálér szűkület .Sok víz nyers lédús gyümölcs , méz kanalazása , tea ivás és zsír só fehér cukor kerülés kell .Kávé is néha jót tesz Akkor van gond ha erősen hasogat a szem a fej és zsibbad a kar . Ez a sztrók egyik előjele .
2018. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úszkáló foltok sok embernek vannak, nekem is, fiamnak is jó ideje, ha a szemészeten megnéztek, akkor nincs a szemeddel gond. Üvegtesti homály egyébként a neve, meg kell szokni, nem kell odafigyelni rá, és napsütésben napszemüveg, persze erős fénynél, vagy ha fehér tárgyra nézel, akkor is látod.
2018. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen erről az üvegtesti homályról olvastam, csak mivel eddig nem volt ilyen és hirtelen egyik napról a másikra jelentkezett ezért megrémiszt hogy nem-e valami más is állhat a háttérben.

2018. jan. 22. 15:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem inkább visual snow ?
2018. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem csak nyáron a nagy meleg miatt, meg ha télen esik a hó a fehérségnél látom ezt
2018. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Elő idézhet valamilyen gyógyszer is !
2018. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmilyen gyógyszert.

Eddig én sosem láttam most viszont mindennap már lassan több mint 2 hete.

Nem hiszem, hogy visual snow. Nem az egész szemem előtt van ez egyfolytában, és nem úgy mozog mint a kis bogarak pl egyfolytaban. Nem is színesek, csak fekete pöttyök valamint csak akkor mozognak amikor a szemem mozgatom. Mikor próbálnék rá nézni olyankor gyorsan “elúsznak”. Kedden ismét megyek szemészhez csak magán rendelésre. Remelem tud mondani valamit.

2018. jan. 23. 13:55
 8/13 A kérdező kommentje:
4 szemésznél is jártam. Voltam Pesten klinikán is. Kizárták hogy üvegtesti homály. Az üveg test tiszta. A szemfenék is ép. Egy apró kis elváltozást sem látnak. Szóval a következő állomás a neurológia lesz.
2018. febr. 1. 10:23
 9/13 anonim válasza:

Szia!


Történt valami változás, mondtak rá valamit?

2018. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 4 eve vannak, irtam privatot.
2018. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!