Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet huzamosabb ideig...

Hogy lehet huzamosabb ideig kibírni olyan munkahelyen, ahminek jó részén a fekete/sötétszürke szín dominál?

Figyelt kérdés
Csempék, padlószőnyeg, padlólap, mind fekete, mégcsak mintázat sincs benne. Én szerencsére nem ott dolgozom, csak pár órát töltöttem ebben a környezetben, de már ez is sok volt. Hogy lehet ezt elviselni?
2010. okt. 27. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg könnyebben, mint a munkanélküliséget...
2010. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon megvisel, ha ilyen környezetben vagyok, vagy vmi nagy gyárban, ahol se ablak, se semmi. Nem tudom, hogy én vagy te, szóval mi vagyunk ezekre a dolgokra túl érzékenyek, lehet, hogy más simán elviseli, nem tudom...Mint pl. a gyáras példa, egy napot töltöttem ott, megviselt, ahogy az éjszakai müszak előtt százával jöttek az emberek dolgozni a sötétben, mindenki unott képpel, olyan volt, mint vmi horrorfilm, el is jöttem onnan, mondjuk, ha talán nagyon rá lettem volna szorulva a pénzre, megpróbáltam tovább maradni, de iskola mellett akartam dolgozni, tehát maradt a tanulás.
2010. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2010. nov. 8. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!