Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érdemes lenne egy új szemüveg...

Érdemes lenne egy új szemüveg már?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


5 és fél éve lettem szemüveges, -0.5 -el, és azóta hál'Istennek nem romlott, szóval azóta ugyanaz a szemüvegem.

Tegnap voltam optikusnál akinél készíttettem, és mondta hogy már régi, jobb lenne egy új, nehogy a régi miatt romoljon a szemem.

Ebben van igazság?

Vigyáztam a szemüvegemre, szinte karcmentes, érdemes lenne leváltanom?


Így néz ki most a szemüvegem.


[link]

[link]


köszönöm a hozzászólásokat!


2018. jan. 26. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Az is haza beszél, hát persze hogy csináltass újat.

Neked kell eldöntened hogy jó-e még vagy nem.

2018. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy csináltass... azok akkor is azt mondják, ha tökéletes a szemed, csak hogy tömd a zsebüket.


Én random bemegyek ofotért, vision, ilyesmi helyre kb ami legelőször útba esik, és csináltatok ott, ha kell, de érdekes, nekem 8 éve változatlan a szemem, és soha nem mondják, hogy kellene új szemcsi. :D

2018. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor csináltass újat, ha romlott a látásod, már nem látsz jól a szemüveggel, nézesd meg szemészeten és ott megmondják, hogy hányad dioptria kell.
2018. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már az elsőt sem kellett volna. -0,5-re, minek...?
2018. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a pénzedet akarja :)
2018. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!