Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Másnak is vannak a látóterében...

Másnak is vannak a látóterében lebegő pontok?

Figyelt kérdés

Régebben is volt, hogy szökőévente egyszer elkaptam egyet, mostmár viszont nem telik el úgy nap, hogy ne látnám őket egyes helyzetekben, ráadásul nagy fürtökben tömörülnek, nem csak 1-2 darab van. Természetesen fogok menni orvoshoz, de úgy értesültem, hiába, mert ahol eddig utánaolvastam, azt láttam, hogy nem lehet vele mit kezdeni. Szóval nincs sok reményem, lelkesedésem. Ha jól értem gyakorlatilag teljesen hiábavaló, hogy elmenjek hozzá.


Szóval, tapasztalat? Tényleg nincs rá kezelés? Meg kell szokni? Nehezen tudok megbarátkozni ezzel a gondolattal. Még csak 25 éves vagyok, a szemüvegem 4-es. Ha mindkettő szám kétszer ekkora volna még akkor elfogadnám, hogy ez a "korral jár" de így...egy tájat nem tudok megcsodálni anélkül, hogy bele ne rondítanának ezek a kis piszkok.



2018. febr. 18. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember lát ilyeneket, én is, ha nem figyelek oda rá. akkor nem zavar, legfeljebb után, erős fényben rossz, de napszemüveg nyáron pl segít. Persze ettől még ki kell vizsgáltatni, hogy nincs-e gond a szemeddel.
2018. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Ugyanezt a kérdést írtam ki kb nem is olyan rég. Én 20 éves vagyok, nekem mindkét szemem -0,75ös amivel nekem sincs gondom viszont ezek az úszkáló piszkok nekem is megjelentek egyik napról a másikra és nem akarnak eltűnni. Emellett nekem van hogy fènyvillanásaim is vannak akar nappal akar este ami olyan mintha kis pontokba villanna valami vaku vagy ilyesmi holott semmi ilyen nincs csak én látom . Néha homályos lesz a kép is és mostanában sokszor faj a szemem körül is belül mintha a csont fájna vagy nem tudom. Én még jelenleg is vizsgáltatom magam már december óta. És nem múlik. Ha gondolod írj privátot és le írom hogy nekem eddig miket néztek meg és mik lettek az eredmények.

2018. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!